Genel Bilgi


gizli bir cennet içinde, tamamen doğadan ilham alınarak yapılan, doğanın lüks ve konforla yoğrulduğu, üç adet tasarım harikası villadan oluşan, bir butik villa hotel diye tanımlasak yeterli midir bilinmez…

Dört tarafını kaplayan yeşil çam ormanları, evlerinin önündeki doğal göl tarzındaki yüzme havuzları, eşsiz peyzaj yapısı ve turkuaz renkli özel koy ve kumsalları ile Gökçe Gemile bir tesisten ziyade, sanki büyüleyici masal kitaplarından çıkma bir sayfa…! Gökçe Gemile, değerli misafirlerinin, bu masalı en üst dünya, standartlarında konsiyerj villa olarak ya da  eco resort otel standartlarında yaşayabilecekleri gerçek bir cennettir.

, etrafını çevreleyen yemyeşil ormanlar sayesinde gözlerden tamamen uzak bir konumda yer almaktadır. Tamamen misafirlerine özel ve huzur dolu olan mekân, baş döndürücü etkileyicilikteki Akdeniz manzaraları ile dopdoludur. Misafirlerin tüm bu güzelliklerden en üstdüzeyde  faydalanabilmesi için Villalar’a yatay asansör sistemi ile bağlı turkuaz renkli koyda plaj ve Restoran/Cafe de bulunmaktadir.

Ege ile Akdenizin birleştiği, bu eşsiz cennet misafirleri,  dilerlerse gözlerden tamamen uzak, gizli güneşlenme alanları ile masmavi sulardan faydalanabilirler.

Türkiye, Akdeniz ve belki de tüm dünyada eşi bulunmaz bir tatil cenneti olan, zamanını herşeyden uzak, doğa ile iç içe ama aynı zamanda son derece lüks ve elit standartlarda geçirmek isteyen tatilciler için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Adres: Gemiler Kayakoy, 48300 Fethiye/Muğla
En yakın şehir merkezi: BODRUM

Herşey Dahil

Oda tipleri:
TL = Ücretli

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Sezon Fiyatları


Oda tipleri:

Bu Oteldeki En Düşük Fiyat

10.07.2020 > 30.06.2020
2.215 TL
Koşullar: Elmali Villa | 2 Kişilik Odada Kişi Başı / Gecelik

Odanı Seç Rezervasyon Yap

10 Tem 2020 17 Tem 2020