0850 303 9 777|Şubelerimiz

ALAÇATI - ÇEŞME
Kemalpaşa Caddesi No.23

10.550,00 ₺ 'den
başlayan fiyatlarla

Minimum 6 gün konaklama kısıtı vardır. Verilen fiyatlar 30 günlük konaklamalar için günlük fiyatlardır. Daha az süreli konaklamalarda fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.
Kemalpaşa Caddesi üzerinde bulunan Taş Ev çok iyi bir lokasyona sahip.
Binanın inşaatı dönem taşlarından evin orjinaline bağlı kalarak yapılmış. Aşağı katta bulunan salon kapıları açıldığında bahçe adeta evin bir parçası haline geliyor.

Kişiye Özel Villanızda İzole Bir Tatil Keyfini
Arkas Turizm Farkı ile yaşayın..

Villa kiralama hizmetimiz standart paket üzerinden satışa sunulmaktadır.
Konaklama esnasında konforlu bir tatil için gerekli olan tüm ilave hizmetleri satın alabilirsiniz.

Standart Paketimize Dahil Olan Hizmetlerimiz;
 • Villa da oda kapasitesine göre tüm yatak ve genel alan mefruşatları,
 • Evinizin konforunda dizayn edilmiş tüm elektrikli ve elektronik eşyalar
 • Villanıza ilk geldiğiniz gün size ve misafirlerinize özel ikramlar
 • Villanıza gelmeden veya giriş yaptığınız gün vereceğiniz ihtiyaç/alış veriş listesinin tamamını ek hizmet bedeli veremeden temin edilmesi
 • Haftalık konaklama sürenizde 2 kez vereceğiniz alış veriş/ ihtiyaç listenizin ek hizmet bedeli ödemeden temini
 • Konaklama süresince 2 kez ücretsiz kişisel çamaşır ve kuru temizleme hizmeti
 • Konaklamanız süresince tüm peyzaj ve villanızın 7/24 teknik bakım hizmetleri
 • Konaklamanız süresince 2 kez özel ekibimiz ile yapılacak genel temizlik hizmetleri
 • Haftalık konaklamalarda 10 adet anlaşmalı beach’lerimize giriş bileti
 • Haftalık konaklama sürenizde anlaşmalı SPA merkezimizde 2 kişilik ıslak zemin kullanımı ve 45 dk masaj kuponu
 • Konaklamanız süresince iç dış COVID19 özel dezenfektanı ile araç yıkama hizmeti
 • Sınırsız WİFİ kullanım hizmeti
 • Konaklama döneminizi kapsayacak şekilde seyahat sağlık sigorta hizmeti
 • 7/24 tüm talepleriniz için kişiye özel seyahat danışmanılığı hizmeti

Covid19 önlemleri kapsamında villanızda tüm hijyen ve antiseptik ürünler rutin olarak yenilecektir. Kişisel temizlik ürünleri tek kullanımlık ve kapalı şekildedir. Genel temizlik ürünleri TSE sertifikalı özel temizlik şirketlerimiz tarafından özel ürünlerle yapılmaktadır. Villalarımızda kişi sayısı ve konaklayacağın gün sayısına göre maske temini sağlanacaktır. Villamız siz gelmeden 1 gün önce boş bırakılmış, havalandırılmış ve temizlenmiş olacaktır.

Satın Alabileceğiniz Hizmetlerimiz;
 • Dilediğiniz yerden villanıza kadar lüks araçlarımız ile transfer imkanı
  ÖZEL TRANSFER Özel transfer taleplerinizi 09:00 ile 21:30 saatleri arasında 2 saat önceden bildirmeniz yeterlidir. Günlük araç tahsis talepriniz için 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmetedir.
 • Mağaza ve marketlerden talep ettiğiniz tüm ürünlerin özel ekibimiz ile temin edilmesi
  MAĞAZA VE MARKET ALIŞ VERİŞİ Villanıza ilk giriş yaptığınız gün ve 6 günlük konaklama paketinizde 2 kez alış veriş ve ihtiyaç listesi oluşturup bize iletebilirsiniz. Biz listenizde yer alan tüm ürünleri temin edip sizlere fatura/belgeleri ile ulaştırıyoruz. Siz sadece alış veriş tutarını öder ilave hizmet-taşıma vs ücreti ödemezsiniz. Giriş günü ve sonraki zamanlarda 2 kez kullanabileceğiniz alış veriş hakkınızın dışında bulunacağınız tüm alış veriş talepleriniz mağaza/market açılış kapanış saatlerine uygun olarak hizmet bedeli karşılığında sağlanmaktadır. Bu ekstra alım için seyahat danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Konaklamanız süresince en değerliniz çocuklarınızın güzel vakit geçirebilmesi için çocuk bakıcı hizmeti
  ÇOCUK BAKIM HİZMETİ Dilediğiniz gün ve dilediğiniz saatlerde çocuk bakıcı hizmeti talep edebilirsiniz. Bu talebinizi en az 1 gün önceden seyahat danışmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Bu talebinizi iletirken yardımcı bakıcınızın olmasını istediğiniz yaş aralığını, yabancı dil bilgisini, erkek veya kadın olmasını bildirmeyi unutmayın.
 • Konaklamanız süresince günlük tüm işlerinizi yapacak yatılı veya günlük yardımcı ekip yönlendirmesi
  YATILI VEYA GÜNLÜK YARDIMCI Dilerseniz konaklamanız süresince, dilerseniz günlük olarak villanızda tüm iş ve hizmetlerinizde yardımcı talep edebilirsiniz. Bu talebinizi en az 1 gün önceden bize iletmeniz yeterlidir. Talebiniz esnasında lütfen yardımcınızın olmasını istediğiniz yaş aralığını, yabancı dil bilgisini, erkek veya kadın olması seçiminizi bildirmeyi unutmayınız.
 • Konaklamanız özel bir gününüze denk geliyorsa villanızda özel süsleme, çocuk animatörleri, mutlu gününüzü ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekim hizmetleri,
  SÜSLEME, ANIMATOR, VİDEO VE FOTO ÇEKİMİ Özel günleriniz veya yapacağınız sürpriz partiler için bizden süsleme, animatör, ışık, ses, video ve foto çekimi konusunda teknik ve kurulum desteği alabilirsiniz. Bu taleplerinizi bize 3 gün önceden bildirmeniz yeterlidir. Talebinizi iletirken lütfen tüm detayları ve özel taleplerinizi ayrıntılı olarak bildiriniz.
 • Tatilinize biraz daha keyif katabilmek için günlük veya saatlik özel yat kiralama hizmeti
  YAT KİRALAMA Günlük, saatlik veya sadece gece turları için yat kiralama hizmetimiz için bize 1 gün önceden rezervasyon talebi geçmeniz yeterlidir. Talebinize göre teknemizin tüm özellikleri sizlere e-mail veya sms olarak iletilecektir.
 • Konaklamanız süresince dilediğiniz beach’den seyahat danışmanızı aracılığı ile rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Yaz akşamlarına biraz daha eğlence katmak isterseniz dilediğiniz veya seyahat danışmanızın yönlendireceği gece klubünden rezervasyon yaptrıp bu aktiviteniz için özel transfer aracı talep edebilirsiniz.
  GECE KLUBU REZERVASYONU Sizlerin tercih ettiği veya bizim önermemizi istediğiniz bir gece eğlence mekanından rezervasyonunuzu yapabiliriz. Bu hizmet alımında talebiniz özel loca veya grup olarak yapılacak aktivite olacaksa en az 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Loca veya grup olarak katılım olmayacaksa eğlence mekanının açılışından 5 saat önce talep etmeniz yeterli olacaktır.
 • Damak tadınıza uygun yemek seçiminizi profesyonel bir aşçı ustaya yaptırabilir ve güzel bir masa sunumu için özel ekip hizmeti talep edebilirsiniz.
  ÖZEL AŞÇI VE SERVİS EKİP TALEBİ Konaklamanız esnasında istediğiniz gün ve öğün için özel aşçı talep edebilirsiniz. Aşçımız talep etmiş olduğunuz yemeği sizin damak tadınıza göre yapabilir. Bu hizmet için 1 gün önceden talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Size özel yapılan yemekleri iyi bir ekip ile masamıza kadar getirsin diyorsanız. Yine 1 gün önceden Servis ekibi talebinde de bulunabilirsiniz.
 • Konaklamanız süresince dilediğiniz sürelerde villanıza özel güvenlik, bireysel gezilerinizde yakın koruma talep edebilirsiniz.
  ÖZEL GÜVENLİK / YAKIN KORUMA Villanızın güvenilir olduğundan lütfen emin olun. Yine de gece veya gündüz bir güvenlik talebiniz olursa bu talebinizi bize 2 gün önceden bildirmeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız çevre ziyaretleri veya gezileri esnasında yakın koruma talebiniz olursa bunu da 2 gün önceden bizlere iletmeniz gerekmektedir. Özellikle yakın koruma talebiniz de Bay/Bayan veya silahlı/silahsız tercihlerinizi önceden bildiriniz.
 • Her şeyden önce sağlık olsun... İhtiyaç duyduğunuz anda özel ambulans hizmeti
  AMBULANS HİZMETİ Sağlığınız hep yerinde olsun. Ama beklenmedik bir durumda size hizmet vermek üzere 7/24 açık olan GSM no’larımızdan bizi ararsanız size anlaşmalı olduğumuz en yakın hastanenin özel ambulansını yönlendirebiliriz.
 • Onlar evimizin ortak yaşayanı... Yanınızda getireceğiniz tüm evcil hayvanlarınızın veteriner ve sağlık hizmetleri,
  VETERİNET HİZMETİ Evimizin birer bireyi gibi olan evcil hayvanlarınızın rutin aşıları veya bir sağlık sorunu olduğunda size özel hizmet verdiğimiz ve 7/24 açık olan GSM no’larımızdan bize ulaşabilirsiniz. Onlar hep sağlıklı olsunlar ve hayatlarımıza renk katsınlar.
 • Konaklamanız süresince özel aracınız ile yapacağınız kısa veya uzun seyahatler için özel sürücü hizmeti,
  SÜRÜCÜ HİZMETİ Konaklamnız sırasında yapacağınız iş, eğlence veya özel gezilerinizi kendi aracınızla yapmak isterseniz bizden özel sürücü talebinde bulunabilirsiniz. Siz yolculuğun tadını çıkarın yola biz bakalım. Bu talebiniz için bizlere 1 gün önceden bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
 • Villanıza gelirken yanınızda getirmek istediğiniz taşınabilir tüm eşyalarınızın nakliye ve taşıma hizmeti
  EŞYA TAŞIMA HİZMETİ Villanıza gelirken yanınıza almak istediğiniz ne varsa biz sizin yerinize getirebiliriz. Belirleyeceğiniz taşınabilir eşyalarınızı bize 2 gün önceden bildirirseniz en güvenli ve sigortalı şekilde nakliye ve taşımasını yapabiliriz.
 • Size özel villanızda izole bir konaklama yaparken Ege’yi de keşfedeyim derseniz. Onlarca seçenği olan Ege turlarımıza size özel tahsisli aracımızla gerçekleştirebilirsiniz. Detayları seyahat danışmanından alabilirsiniz.
 • Spor ve meditasyon sizin için de vazgeçilmez ise dilediğiniz gün size özel Yoga dersi veya seansları için profesyonel hoca temini
  SPOR VE YOGA DERSLERİ Dilerseniz konakladığınız villa’da dilerseniz bu derlserin yapıldığı uygulama alanlarında Yoga dersleri alabilir şayet Yoga biliyorsanız profesyonel bir hoca ile yoga seansları yapabilirsiniz. Böyle bir aktivite için bize 2 gün önceden bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
 • Çocuklu ailelerimize bir müjdemiz var! Konaklamanız esnasında çocuklarınızın hem güzel vakit geçirebileceği hem de kendilerini geliştirebilecekleri Arkas Çeşme Yaz okulu. 3-6 ve 8-15 yaş grubu çocuklara özel kamp da görsel sanatlar, orff, serbest oyun ve temel hareket eğitimleri. Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen seyahat danışmanınızdan bilgi alınız.
  BÖLGE VE ÇEVRE GEZİLERİ Arkas Turizm sizler için Ege bölgesinde yüzlerce gezilecek nokta ve onlarca ayrı tur destinasyonları hazırladı. Bu turlarımız günü birlik veya konaklamalı olabilir. Ege bölgesi ağırlıklı olan turlarımızın detaylarını seyahat danışmanızdan öğrenebilir tercih ettiğiniz programı 1 gün önceden bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız bu tur hazır bir program olmayacaktır. Tüm bölge ve gezilmesi gereken yerler listemizden siz kendinize veya ailenize en uygun programı kendiniz oluşturacaksınız. Bu turu oluştururken bile ayrı bir keyif alacaknız.
 • Çocuklarınızın eğitimleri aksamasın diye tüm branşlar için özel öğretmen temini. Tüm yabancı diller, sayısal veya sözel eğitimler için referanslı deneyimli öğretmen yönlendirmesi,
  ÖZEL DERS Konaklamanız boyonca çocuklarınız derlerinden geri kalmasın ya da ek ders alsın istiyorsanız biz 2 gün önceden hangi branş için öğretmen istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Yabancı dil, sayısal veya sözel tüm konular için uzman öğretmenlerimizi villanıza yönlendirebiliriz. Bu talebiniz için de lütfe öğretmen seçimlerinizi bize detaylı olarak bildiriniz.