Le Meridien Bodrum Beach Resort

Genel Bilgi


Eşsiz doğası ve denizi ile Bodrum'un en güzel koyu Adabükü'nde hizmet veren Le Meridien Bodrum Beach Resort; şık atmosferi, muhteşem sahili ve özenli otel olanakları ile ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunuyor.

Kendine ait bir koyda yer alan tesis, nefes kesen manzarası ile dikkat çekiyor. Tesisin özel plajı üzerinde şık bir iskele yer alıyor. Bodrum Havalimanı'na yalnızca 19 km uzaklıktaki tesisin tüm odaları ve outletleri deniz manzaralıdır. Tesis oda kahvaltı konsept olmasıyla beraber yarım pansiyon ve a la carte herşey dahil konaklama alternatifi de sunuyor. Her biri birbirinden özel konseptlere ek dört farklı a la carte restoranı ve dört farklı konseptte barı bulunuyor.

Adres: Boğaziçi, Yazlik Siteler Sokak No 60, 48670 Milas/Muğla
En yakın şehir merkezi: BODRUM

Herşey Dahil

Oda tipleri:
TL = Ücretli
TL = Ücretli
TL = Ücretli
TL = Ücretli
TL = Ücretli

Le Meridien Bodrum Beach Resort odalarına giriş, saat 15.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste verilen A la Carte Her Şey Dahil konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.  Yarım Pansiyon konaklamalar; akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

 

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Sezon Fiyatları


Oda tipleri:

Bu Oteldeki En Düşük Fiyat

09.07.2020 > 30.06.2020
2.540 TL
Koşullar: Family Terrace Residence | 2 Kişilik Odada Kişi Başı / Gecelik

Odanı Seç Rezervasyon Yap

9 Tem 2020 12 Tem 2020